Sleva!
Vysoce Kvalitní Sapho X-STEEL dávkovač mýdla 230ml, mléčné sklo, nerez mat XS101
Původní cena byla: 1 256,00 Kč.502,40 KčAktuální cena je: 502,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-STEEL |
| Rozměr | 80x190x133 mm |
| Šířka | 80mm |
| Výška | 190mm |
| Hloubka | 133mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Objem dávkovače | 230ml |
| Hmotnost / ks | 0.7140kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913128509 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 10 let |





