Sleva!
Zlevněný Sapho Krycí rozeta obdélníková k připojovací sadě TWIN, chrom CP7035
Původní cena byla: 1 195,00 Kč.478,00 KčAktuální cena je: 478,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 120×70 mm |
| Šířka | 120mm |
| Výška | 70mm |
| Hloubka | 10mm |
| Barva | Chrom |
| Hmotnost / ks | 0.1400kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913877070 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |





