Sleva!
Zlevněný Sapho Samolepící držák toaletního papíru, černá mat 33211
Původní cena byla: 326,00 Kč.130,40 KčAktuální cena je: 130,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 140x110x30 mm |
| Šířka | 140mm |
| Výška | 110mm |
| Hloubka | 30mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Lepení |
| Balení obsahuje | 3M lepící páska |
| Hmotnost / ks | 0.2800kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913920455 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





