Sleva!
Zlevněný Sapho X-ROUND E skl. polička roh. trojitá s hrazdou, 270x660x355mm, chrom XR606
Původní cena byla: 2 967,00 Kč.1 186,80 KčAktuální cena je: 1 186,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 355x660x270 mm |
| Délka | 355mm |
| Šířka | 355mm |
| Výška | 660mm |
| Hloubka | 270mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Polička: rohová, Polička: vícepatrová |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 4.0800kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913128134 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |





