Sleva!
Značkový Aqualine SAMBA držák toaletního papíru rezervní, chrom SB118
Původní cena byla: 284,00 Kč.113,60 KčAktuální cena je: 113,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | SAMBA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x370x75 mm |
| Šířka | 50mm |
| Výška | 370mm |
| Hloubka | 75mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.5400kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913828263 |
| Taric | 79070000 |
| Záruka | 2 roky |





