Sleva!
Značkový Aqualine Sprchový závěs 180x200cm, polyester, město ZV030
Původní cena byla: 299,00 Kč.119,60 KčAktuální cena je: 119,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 180×200 cm |
| Délka | 2000mm |
| Šířka | 1800mm |
| Barva | Bílá se vzorem |
| Materiál | Textilní |
| Druh | Sprchový závěs |
| Balení obsahuje | Závěsné kroužky |
| Hmotnost / ks | 0.4100kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913930256 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |





