Sleva!
Značkový Aqualine Závěsová tyč rohová 90x90cm, hliník, bílá AC9090
Původní cena byla: 386,00 Kč.154,40 KčAktuální cena je: 154,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 90×90 cm |
| Průměr | 25mm |
| Šířka | 900mm |
| Hloubka | 900mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Hliník |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.2000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913843150 |
| Taric | 76152000 |
| Záruka | 2 roky |





