Sleva!
Značkový MARPLAST SHOWER MEDIUM dávkovač tekutého mýdla 250ml, černá A94703
Původní cena byla: 731,00 Kč.292,40 KčAktuální cena je: 292,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Rozměr | 50x185x75 mm |
| Šířka | 50mm |
| Výška | 185mm |
| Hloubka | 75mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Objem dávkovače | 250ml |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 0.2700kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8020090108372 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |





