Sleva!
Značkový Sapho KIRKÉ CRYSTAL nástěnná baterie, páčka krystal, chrom KI15KC
Původní cena byla: 2 790,00 Kč.1 116,00 KčAktuální cena je: 1 116,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ CRYSTAL |
| Šířka | 216mm |
| Výška | 252mm |
| Hloubka | 265mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 2.0300kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913864605 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





