Sleva!
Značkový Sapho SPY nástěnná sprchová baterie, zlato PY11/17
Původní cena byla: 6 441,00 Kč.2 576,40 KčAktuální cena je: 2 576,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 195mm |
| Hloubka | 130mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Hmotnost / ks | 2.9430kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913886065 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





