Sleva!
Hit Sezóny Sapho Připojení pro instalaci vanové baterie do podlahy (pár), chrom 9881
Původní cena byla: 11 515,00 Kč.4 606,00 KčAktuální cena je: 4 606,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 200mm |
| Výška | 800mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Do podlahy |
| Hmotnost / ks | 4.3000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8024587002105 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |





