Sleva!
Hit Sezóny Bruckner Sprchové ramínko kulaté, 380mm, mosaz/chrom 621.400.1
Původní cena byla: 1 021,00 Kč.408,40 KčAktuální cena je: 408,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Délka | 380mm |
| Hloubka | 380mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná |
| Hmotnost / ks | 0.4100kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913881534 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |





