Sleva!
Značkový Sapho TRAX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom 685
Původní cena byla: 3 990,00 Kč.1 596,00 KčAktuální cena je: 1 596,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TRAX |
| Šířka | 100mm |
| Výška | 150mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Progresivní kartuše |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 1.8250kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913981883 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Progresivní kartuše
Princip progresivní kartuše: Otáčením rukojeti se spouští nejprve studená voda, ke které se postupně přidává voda teplá.





