Sleva!
Akční Nabídka Bruckner Senzorová stojánková baterie 6V DC (4xAA), chrom 982.820.1
Původní cena byla: 3 916,00 Kč.1 566,40 KčAktuální cena je: 1 566,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 52mm |
| Výška | 135mm |
| Hloubka | 178mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Elektronické |
| Výška výtoku | 121mm |
| Ostatní | Bezdotykové ovládání |
| Hmotnost / ks | 1.6480kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913982057 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |





