Sleva!
Bruckner SCHMITZ nástěnná vanová baterie, chrom 863.010.1 Jen Po Omezenou Doba
Původní cena byla: 2 191,00 Kč.876,40 KčAktuální cena je: 876,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | SCHMITZ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 175mm |
| Hloubka | 195mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový s aretací |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Průtok (3 bar) | 13.000l/min |
| Hmotnost / ks | 1.6700kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913878435 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |





