Sleva!
Přímo Od Výrobce Bruckner SCHMITZ stojánková dřezová baterie, chrom 863.060.1
Původní cena byla: 1 575,00 Kč.630,00 KčAktuální cena je: 630,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | SCHMITZ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 48mm |
| Výška | 387mm |
| Hloubka | 186mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Výška výtoku | 284mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Průtok (3 bar) | 12.600l/min |
| Hmotnost / ks | 1.4900kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913878411 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |





