Sleva!
Výprodej Sapho Bidetová sprška hranatá, černá BS415
Původní cena byla: 1 281,00 Kč.512,40 KčAktuální cena je: 512,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 26mm |
| Výška | 120mm |
| Hloubka | 48mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Hmotnost / ks | 0.4700kg |
| EAN | 8590913916564 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |





