Sleva!
Aqualine CETO vanová baterie do podlahy, chrom BV357 Nejprodávanější
Původní cena byla: 7 719,00 Kč.3 087,60 KčAktuální cena je: 3 087,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Výška | 1175mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový s aretací |
| Průměr kartuše | 40mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 5.5700kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913913358 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





