Sleva!
Víkendová Akce Sapho CORNELI podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, chrom CE43
Původní cena byla: 1 990,00 Kč.796,00 KčAktuální cena je: 796,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CORNELI |
| Šířka | 160mm |
| Výška | 160mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 2.0300kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913858451 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





