Sleva!
Aqualine DAPHNE podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom DH841 Speciální Cena
Původní cena byla: 1 435,00 Kč.574,00 KčAktuální cena je: 574,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | DAPHNE |
| Šířka | 78mm |
| Výška | 92mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Ostatní | 1 výstup |
| Průtok (3 bar) | 25.400l/min |
| Hmotnost / ks | 0.8630kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913836404 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |





