Sleva!
Nízká Cena Polysan CUT napouštěcí štěrbina 170x24mm, chrom PC10031
Původní cena byla: 4 773,00 Kč.1 909,20 KčAktuální cena je: 1 909,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Šířka | 170mm |
| Výška | 24mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Na okraj vany |
| Hmotnost / ks | 0.1200kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590729081586 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |





