Sleva!
Aqualine BOLERO stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom BC002 Časově Omezené
Původní cena byla: 1 463,00 Kč.585,20 KčAktuální cena je: 585,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | BOLERO |
| 3D model | ANO |
| Výška | 161mm |
| Hloubka | 164mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Výška výtoku | 107mm |
| Hmotnost / ks | 1.2100kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913947865 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |





