Sleva!
Akční Cena Sapho Sprchové ramínko kulaté, 170mm, chrom BR904
Původní cena byla: 1 084,00 Kč.433,60 KčAktuální cena je: 433,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 55mm |
| Délka | 180mm |
| Hloubka | 180mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná |
| Hmotnost / ks | 0.6000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8024587003867 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |





