Sleva!
Časově Omezené Sapho Sprchová hadice pro výsuvné sprchy, F1/2″-M3/8″, 175cm, chrom FLE16
Původní cena byla: 327,00 Kč.130,80 KčAktuální cena je: 130,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 14mm |
| Délka | 1750mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | K baterii na okraj vany |
| Ostatní | Anti-twist systém |
| Hmotnost / ks | 0.2600kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913821257 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
Anti-twist systém
Systém, který zabraňuje přetočení. Je ukryt v kónusu hadice a zabraňuje jejímu překroucení.





