Sleva!
Cenově Výhodný Sapho FORATA podomítková umyvadlová baterie, délka hubice 20cm, chrom FT018
Původní cena byla: 3 490,00 Kč.1 396,00 KčAktuální cena je: 1 396,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FORATA |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190mm |
| Výška | 80mm |
| Hloubka | 188mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Hmotnost / ks | 3.0630kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913931093 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





