Sleva!
Dokud Zásoby Vydrží Sapho FORATA podomítková umyvadlová baterie, délka hubice 23cm, bílá mat FT118/14
Původní cena byla: 8 161,00 Kč.3 264,40 KčAktuální cena je: 3 264,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FORATA |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190mm |
| Výška | 80mm |
| Hloubka | 230mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Hmotnost / ks | 3.0630kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913932281 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





