Sleva!
Finální Výprodej Sapho MINIMAL držák sprchy kulatý, otočný, nerez MI034
Původní cena byla: 851,00 Kč.340,40 KčAktuální cena je: 340,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MINIMAL |
| Šířka | 38mm |
| Výška | 38mm |
| Hloubka | 88mm |
| Barva | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 0.3500kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913816154 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





