Sleva!
Aqualine APOLLO držák ručníků 550x63mm, chrom 1416-09 Dokud Zásoby Vydrží
Původní cena byla: 569,00 Kč.227,60 KčAktuální cena je: 227,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | APOLLO |
| Rozměr | 540x35x60 mm |
| Délka | 540mm |
| Výška | 35mm |
| Hloubka | 60mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.5800kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913837333 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 2 roky |





