Sleva!
Aqualine DAPHNE stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom DH201 Cenový Hit
Původní cena byla: 1 555,00 Kč.622,00 KčAktuální cena je: 622,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | DAPHNE |
| Výška | 155mm |
| Hloubka | 110mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25mm |
| Výška výtoku | 110mm |
| Průtok (3 bar) | 8.500l/min |
| Hmotnost / ks | 1.1010kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913828539 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |





