Sleva!
Aqualine APOLLO dvojitý držák ručníků 460x35mm, chrom 1416-15 Sleva
Původní cena byla: 487,00 Kč.194,80 KčAktuální cena je: 194,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | APOLLO |
| Rozměr | 475x50x36 mm |
| Délka | 475mm |
| Výška | 50mm |
| Hloubka | 36mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků otočný |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.4800kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913850226 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 2 roky |





