Sleva!
Finální Výprodej Gedy TRIO koupelnová stolička, průměr 33x40cm, bílá 2072
Původní cena byla: 759,00 Kč.303,60 KčAktuální cena je: 303,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 330x400x330 mm |
| Průměr | 330mm |
| Šířka | 330mm |
| Výška | 400mm |
| Hloubka | 330mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sedátko / Stolička |
| Nosnost | 100.0000kg |
| Hmotnost / ks | 1.5080kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341001929 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |





