Sleva!
Nejlepší Volba Gedy EASY ruční sprcha, průměr 85mm, ABS/chrom GYHS10005
Původní cena byla: 137,00 Kč.54,80 KčAktuální cena je: 54,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Průměr | 85mm |
| Výška | 195mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | Jedna funkce, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.0800kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341045435 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |





