Sleva!
Nízká Cena Ridder ROLLER sklenka na postavení, béžová 2105109
Původní cena byla: 190,00 Kč.76,00 KčAktuální cena je: 76,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | ROLLER |
| Rozměr | 65×113 mm |
| Průměr | 65mm |
| Šířka | 65mm |
| Výška | 113mm |
| Hloubka | 65mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.1990kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956210469 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Polyresin
Jedná se o materiál vyráběný z pryskyřičných materiálů, který se kvůli svým vlastnostem s oblibou využívá především pro výrobu dekoračních předmětů. Při zahřátí je dobře tvarovatelný, po zaschnutí naopak vysoce odolný proti povětrnostním vlivům a vodě, je nerozbitný a trvanlivý.





