Sleva!
Ridder LONDON mýdlenka na postavení, nerez lesk 2106300 Finální Výprodej
Původní cena byla: 245,00 Kč.98,00 KčAktuální cena je: 98,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | LONDON RIDDER |
| Rozměr | 110x23x110 mm |
| Šířka | 110mm |
| Výška | 23mm |
| Hloubka | 110mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.1022kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956210575 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





