Sleva!
Aqualine APOLLO držák toaletního papíru, chrom 1416-17 Nová Kolekce
Původní cena byla: 367,00 Kč.146,80 KčAktuální cena je: 146,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | APOLLO |
| Rozměr | 188x35x58 mm |
| Šířka | 188mm |
| Výška | 35mm |
| Hloubka | 58mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.2600kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913837357 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 2 roky |





