Sleva!
Ridder FANCY sklenka na postavení, bílá 2126101 Hit Sezóny
Původní cena byla: 288,00 Kč.115,20 KčAktuální cena je: 115,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | FANCY |
| Rozměr | 68×100 mm |
| Průměr | 68mm |
| Šířka | 68mm |
| Výška | 100mm |
| Hloubka | 68mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Bambus, Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.1880kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956135717 |
| Taric | 69120085 |
| Záruka | 2 roky |





