Sleva!
Novinka Gedy GROUPER trojitý dávkovač tekutého mýdla na zavěšení, 3x500ml, hnědá 2160
Původní cena byla: 575,00 Kč.230,00 KčAktuální cena je: 230,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 260x220x83 mm |
| Šířka | 260mm |
| Výška | 220mm |
| Hloubka | 83mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 500ml |
| Hmotnost / ks | 0.3500kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341331224 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |





