Sleva!
Kup Teď Ridder MILA stojan s držákem na toaletní papír, černá 2163910
Původní cena byla: 1 028,00 Kč.411,20 KčAktuální cena je: 411,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | MILA |
| Rozměr | 180x590x160 mm |
| Šířka | 180mm |
| Výška | 590mm |
| Hloubka | 160mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Drátěné |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 1.4000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956161488 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





