Sleva!
Aqualine Odpadkový koš výklopný, 5l, plast, bílá 20309 Omezená Nabídka
Původní cena byla: 216,00 Kč.86,40 KčAktuální cena je: 86,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 200x300x200 mm |
| Průměr | 200mm |
| Šířka | 200mm |
| Výška | 300mm |
| Hloubka | 200mm |
| Objem | 5.00l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Koš do 6 litrů |
| Instalace | Na postavení |
| Výbava | Klasické koše |
| Hmotnost / ks | 0.3030kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913851353 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |





