Sleva!
Speciální Cena Ridder POSH WC štětka na postavení, mramor, béžová 2234419
Původní cena byla: 1 140,00 Kč.456,00 KčAktuální cena je: 456,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | POSH |
| Rozměr | 100×400 mm |
| Průměr | 100mm |
| Šířka | 100mm |
| Výška | 400mm |
| Hloubka | 100mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Kámen |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.1458kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956136554 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |





