Sleva!
Top Prodej Sapho DIAMOND držák kartáčků s mýdlenkou, mléčné sklo, chrom 1317-04
Původní cena byla: 390,00 Kč.156,00 KčAktuální cena je: 156,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DIAMOND |
| Rozměr | 231x95x113 mm |
| Šířka | 231mm |
| Výška | 95mm |
| Hloubka | 113mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Retro |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.8810kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913826733 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 10 let |





