Sleva!
Cenově Výhodný Sapho DIAMOND police na ručníky s hrazdou, 600mm, bronz 1318-14
Původní cena byla: 3 603,00 Kč.1 441,20 KčAktuální cena je: 1 441,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DIAMOND |
| Rozměr | 605x134x230 mm |
| Délka | 605mm |
| Šířka | 605mm |
| Výška | 134mm |
| Hloubka | 230mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Držák ručníků s policí |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.3780kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913810992 |
| Taric | 94032080 |
| Záruka | 10 let |





