Sleva!
Výhodná Nabídka Gedy JACK WC štětka na postavení, zlato mat 133488
Původní cena byla: 1 711,00 Kč.684,40 KčAktuální cena je: 684,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 83x380x83 mm |
| Šířka | 83mm |
| Výška | 380mm |
| Hloubka | 83mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.2120kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341329306 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |





