Sleva!
Gedy MIDORI kosmetické zrcátko na postavení, 162x185mm, oboustranné, černá/bambus 2106 Top Prodej
Původní cena byla: 396,00 Kč.158,40 KčAktuální cena je: 158,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | BAMBOOM |
| Rozměr | 162x182x15 mm |
| Šířka | 162mm |
| Výška | 182mm |
| Hloubka | 15mm |
| Barva | Černá, Hnědá |
| Materiál | Bambus, Ocel |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Kosmetické zrcátko |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.3660kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341334980 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |





