Sleva!
Aqualine APOLLO mýdlenka, mléčné sklo, chrom 1416-02 Doprava Zdarma
Původní cena byla: 303,00 Kč.121,20 KčAktuální cena je: 121,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | APOLLO |
| Rozměr | 105x40x115 mm |
| Šířka | 105mm |
| Výška | 40mm |
| Hloubka | 115mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Sklo, Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.4800kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913837296 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 2 roky |





