Sleva!
Aqualine DAPHNE stojánková umyvadlová baterie vysoká, bez výpusti, chrom DH601 Nejlepší Cena
Původní cena byla: 2 199,00 Kč.879,60 KčAktuální cena je: 879,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | DAPHNE |
| Šířka | 36mm |
| Výška | 290mm |
| Hloubka | 175mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25mm |
| Výška výtoku | 245mm |
| Průtok (3 bar) | 4.400l/min |
| Hmotnost / ks | 1.5000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913843358 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |





