Sleva!
Dokud Zásoby Vydrží Sapho SMART SELECT podomítková sprchová termostatická baterie, box, 2 výstupy, chrom RP032
Původní cena byla: 5 560,00 Kč.2 224,00 KčAktuální cena je: 2 224,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMART SELECT |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 170mm |
| Výška | 170mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Termostat |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 3.5080kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913961960 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





