Sleva!
Sezónní Sleva Sapho VERSI stojánková umyvadlová baterie, výška 240mm, bronz RV004/18
Původní cena byla: 8 075,00 Kč.3 230,00 KčAktuální cena je: 3 230,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VERSI |
| 3D model | ANO |
| Výška | 238mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25mm |
| Výška výtoku | 136mm |
| Hmotnost / ks | 1.7360kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913987663 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





