Sleva!
Akční Nabídka Sapho VERSI stojánková umyvadlová baterie vysoká, prodloužená hubice, bronz RV007/18
Původní cena byla: 9 451,00 Kč.3 780,40 KčAktuální cena je: 3 780,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VERSI |
| 3D model | ANO |
| Výška | 325mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25mm |
| Výška výtoku | 223mm |
| Hmotnost / ks | 2.9120kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913987632 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





