Sleva!
Horká Nabídka Sapho VERSI nástěnná vanová baterie, černá mat RV010/15
Původní cena byla: 7 903,00 Kč.3 161,20 KčAktuální cena je: 3 161,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VERSI |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 213mm |
| Výška | 111mm |
| Hloubka | 136mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Hmotnost / ks | 2.9730kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913987724 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





